ReklamaKolor.pl

 
Pieczątki

Mamy zaszczyt zaprosić Panstwa do współpracy. Jesteśmy firmą, która od 22 lat zaopatruje rynek opolski w pieczątki i stemple.

W tym czasie współpracowaliśmy i współpracujemy z wieloma urzędami panstwowymi, bankami i firmami prywatnymi.

Nasze wyroby cechuje doskonała jakość, precyzja i trwałość dzięki zastosowaniu przy produkcji najnowszej światowej technologii laserowej. Dzięki niej jesteśmy w stanie wykonać nawet kilkaset pieczątek w ciągu 48 godzin, a mniejsze ilościw 24 godziny. Wykonanie pieczątki w terminie ekspresowym nie przekracza 60 minut.

W Opolu jako jedyni wykonujemy pieczątki EMINENT tzn bezobsługowe charakteryzujące się długim okresem eksploatacji - pieczątki których nie można w żaden sposób podrobić ani skopiować.

Nasze wyroby pieczątkarskie oprawiane są w najnowocześniejsze, a jednocześnie trwałe i wygodne w obsłudze oprawy tak znanych marek jak: SHINY, COLOP, TRODAT, WAGRAF oraz innych renomowanych firm światowych. W naszym salonie oferujemy Panstwu ponadto: tusze do stempli polimerowych i metalowych, poduszki do stempli we wszystkich używanych kolorach.

Konkurencyjne ceny i szybkość wykonania to nasze największe atuty. Termin przygotowania pieczątki wg Panstwa specyfikacji to 24 godziny od momentu przyjęcia zamówienia. Zamawiając jednak termin superekspresowy czas ten skraca się do 60 minut!

Pieczątki dowozimy na życzenie Klienta pod wskazany adres na terenie OPOLA. Przy większych zamówieniach proponujemy Panstwu niezwykle korzystne rabaty. Zapraszamy do naszego Salonu od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 - 16.00.

Zamówienia przesyłane faxem i e-mailem przyjmujemy całą dobę przez cały tydzien

Tradycyjne 

    W nazej ofecie posiadamy:
  • Automaty
  • Datowniki
  • Numeratory
  • Kasetki kieszonkowe

Dostępne nawet w 60 minut!